سفارش تبلیغ
صبا ویژن

85/12/26
7:3 عصر

http://www.freemag.ir

بدست نازی | admin در دسته

سلام دوستان

بزودی به این آدرس اسباب کشی کامل خواهیم کرد . لطفا برای هر چه بهتر شدن این سایت نظر بدهید . منتظر نظرات شما عزیزان هستم .

 

http://www.freemag.ir

 

 


85/12/24
2:16 عصر

گروه ورزشی اکسیر شروع بکار کرد

بدست نازی | admin در دسته

   www.exirsport.blofga.com

سرویس ورزشی-  گروه ورزشی اکسیر با مدیریت سارا جعفرپور شروع به کار کرد تا اولین گروه تخصصی اکسیر باشد که بصورت اینترنتی فعالیتش را از سر گرفته است.


85/12/24
12:36 صبح

کودکان افغان، کاربدون مرز

بدست نازی | admin در دسته

      گیتا صالحی

به مرزرسیده بودم ، جایی که سرزمین افغانستان شروع می شود. ماشین ها ی سنگین می آیند ومی روند ومردم که گاهی می دوند وگاهی راه می روند وکودکان. کودکانی که درهمین بدو ورود دنبال من راه می افتند و می خواهند چمدانم را حمل کنند. کودکانی که با دستان کوچک وترک خورده شان، بارسنگین مسافران را به دوش می کشند ولبخند می زنند. ازورودی مرزتا جاییکه مسافران بتوانند سوارماشین شوند، باید چند متری را پیاده روی کنند. مسیری که پرازسنگ وخاک وگل است. کودکان زیادی با دست خالی یا گاهی با فرغون وگاری به استقبال مسافران می آیند و برای مقدارناچیزی پول، چمدانهای مسافران را حمل می کنند. تعدادی از آنها دنبال من حرکت می کنند. می خواهند چمدانم را حمل کنند. می خندند. وقتی که می گویم، نه ، بازهم می خندند. یکی ازآنها می ماند و بقیه می روند.


85/12/24
12:32 صبح

دیو اقتصاد و بطری سیاست

بدست نازی | admin در دسته

سرمقاله(شماره 6)

 پیوستگی بین اقتصاد و سیاست به ویژه در دنیای امروز امر مسلم و پذیرفته شده ای است. اما این پیوستگی به ندرت به همبستگی یا تعادل پنجاه پنجاه می رسد. بلکه معمولا رابطه بین آن ها رابطه وابستگی است. یعنی یکی تفوق داشته، دستِ بالا را دارد و به اصطلاح بر دیگری مدیریت می کند و آن دیگری وزنه کوچکتر بوده و در تقابل تاثیرات، بیشتر تاثیر می پذیرد تا تاثیر بگذارد. از همین رو رابطه اقتصاد و سیاست با تئوری زیربنا و روبنا در جامعه شناسی تاریخی و ماده و ایده در فلسفه سنجیده شده و توضیح داده می شود که دومی هم معمولا محصول اولی قلمداد می گردد


85/12/23
9:51 عصر

Scientific American\s The Science of War - Weapons

بدست نازی | admin در دسته

Scientific American\s The Science of War - Weapons

Scientific American\s The Science of War - Weapons
PDF | English | 1.5 MB


Scientific American is a popular-science magazine, published (first weekly and later monthly) since August 28, 1845, making it the oldest continuously published magazine in the United States. It brings articles about new and innovative research to the amateur and lay audience.


   1   2   3   4   5   >>   >